SUBRINA HAIR CODE NO MODESTY BUILD UP 150ml | SPREJ PËR VOLUM TË FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:4260379932807

Çmimi:
€3,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Produkti Subrina Professional Hair Code No Modesty u jep flokëve tuaj formën dhe volumin që dëshironi.

Karakteristikat:

 • rregullon flokët
 • u jep vëllim nga rrënjët
 • nuk i ngjit flokët dhe nuk i rëndon
 • rrit shkëlqimin natyral të flokëve

Si të përdorni:

 • Shkundeni mirë para përdorimit.
 • Aplikojeni në flokë të lagur.
 • Stiloni sipas nevojës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë