SUBRINA PROFESSIONAL STYLE FINISH MATT CREAM 100ml | KREM PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:4260446014856

Çmimi:
€5,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Zbuloni kremin tonë unik stilues që i jep flokëve tuaj një pamje mahnitëse me cilësi, të çrregullt dhe natyrale. Me vetëm një aplikim, ai e shndërron pamjen tuaj në një tërheqës absolut.

Kremi ynë stilues jo vetëm që siguron një mbajtje të fortë, por gjithashtu ruan fleksibilitetin e flokëve tuaj në mënyrë që të mund të rregulloni stilin tuaj në çdo kohë.  Me kremin tonë stilues, ju mund t'i stiloni flokët pa mundim për të arritur pamjen perfekte. Shijoni një rezultat të përsosur gjatë gjithë ditës që i bën flokët tuaj të duken natyralë të admiruëshme. Përjetoni përfundimin mat që i bën flokët tuaj të duken absolutisht në modë dhe moderne.

Përdorimi
Masazhojeni një sasi të vogël kremi në mes të shuplakave dhe përdoreni tek flokët e thara. Është e lehtë për tu përdorur dhe pastrojeni flokët me shampo të zakonshëm.

SHËNIM: 
TË GJITHA PRODUKTET E BRENDIT SUBRINA SHITEN EKSKLUZIVISHT VETËM NË TERRITORIN E KOSOVËS, NDËRSA PRODUKTET PROFESIONALE SHITEN VETËM NË STUDIO BUKURIE.
NË RAST SE PROCESONI NDONJË POROSI NË WEB FAQEN TONË ME PRODUKTE PROFESIONALE DHE NUK KENI STUDIO TË BUKURISË APO NUK JENI FLOKTAR, ATËHERË STAFI YNË DO T'I ANULOJ NGA POROSIA PRODUKTET PROFESIONALE.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë