PROFESSIONAL EQUIPMENT EQUATOR HAIR DRYER 3000 | HAUBË PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:KOD0000033635

Çmimi:
€134,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Haubë për tharjen e flokëve me tripod.

Tharësja profesionale për flokë është e përshtatshme për përdorim tek sallonet e bukurisë.

Ju mund të rregulloni kohën si dhe temperaturën në kapelën lundruese.

Kjo lejon që kapela për tharje të mund të trajtohet individualisht.

Kjo tharëse flokësh mund të sigurojë Hot Perm, tharje të flokëve, trajtim të flokëve si dhe posedon funksionet Spot-Caring.

Ka siguri në qëndrueshmërine e saj, prandaj e bën të lehtë për ta lëvizur dhe të shpejt për ta përdorur në sallon tharësen mobile për flokëve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë