SKINCARE OPTIONS DEEP CLEASING | MAKINË PËR PASTRIM TË THELL

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911805

Çmimi:
€69,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Makina bën përmisimin (hidratimin, shtrëngimin dhe tërheqjen e lëkurës) si dhe kryen një pastrim të thellë të lëkurës suaj.

Me anë të induksionit ultrasonik ju përmisoni ngjyrën e lëkurës suaj, largoni njollat në lëkurë si dhe e shtrëngoni atë.

Me anë të masazhës me këtë makinë ju rrisni depërtueshmërinë në qeliza dhe bëni ushqimin e lëkurës, gjithashtu ndihmon metabolizmin e lipociteve dhe përshpejton qarkullimin e limfës dhe tërheqjen e lëkurës.

Makina punon me anë të sistemit galvanik i cili përbëher nga 2 lloje të joneve:

Jonet pozitive të cilat:


  • pastrojnë lëkurën nga papastërtitë

  • ulin inflamacionin

  • largojnë aknet dhe i parandalojnë ato

 • zbardh lëkurën
Jonet negative të cilat: 
  • ushqejnë thellësisht lëkurën

  • mundësojnë lëkurën të thith më lehtë produktin që aplikoni

  • kundër rrudhave

  • balancon yndyrën

 • nxit rigjenerimin e indeve

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë