SKIN REJUVENATION FACE LIFTING & WRINKLE REMOVAL | MAKINË KUNDER RRUDHAVE

Uni CosmeticsKodi:KOD0005911807

Çmimi:
€69,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

RF Thermage është një tretman jo invaziv, që nënkupton se nuk ka nevojë për prerje të lëkurës për të performuar atë, i cili përdor radio frekuenca me energji mono polare për të shtrënguar dhe tonuar trupin dhe për të përmisuar konturin e tijë.

Makina punon duke ngrohur shtresën e brendshme të lëkurës të njohur si dermis. Kjo nxehtësi shkakton krijim të kolagjenit që quhet neocollagenesis.

Kolagjeni i ri bën lëkurën më të shtrënguar dhe përmison teksturën e lëkurës në përgjithsi si dhe formën e trupit. Përkundër laserëve, RF Thermage Body funksionon në të gjitha llojet dhe ngjyrat e trupit.

Rezultatet vërehen pas 1 kohe ku ju do të mund të shihni shtrëngim dhe tërheqje të lëkurës për deri në 12 muaj.

Makina ngroh një volum të gjërë të kolagjenit në shtresa të thella të lëkurës dhe në inde.

Kjo ngrohje e thellë uniforme shkakton që strukturat e thella të lëkurës të shtrëngohen menjëherë.

Pas një kohe, kolagjen i ri prodhohet për të shtrënguar më tepër lëkurën duke rezultuar në lëkurë më të shëndetshme dhe më të lëmuar duke dhuruar një pamje më rinore.

3 funksione kryesore:

Përçim i thellë:

 • 16 herë më shumë thith produktet e lëkurës duke mundësuar marrjen e ushqyesve të nevojshëm
Dot Matrix radio frekuencë: 
 • Përçon energjinë me efikasitet, përmison lëkurën dhe tërheq lëkurën rreth syve
Valë Far-infrared 
 • Distanca e depërtimit deri në 8010 nm, direkt në dermis, duke stimuluar qelizat aktivizuese, duke promovuar regjenerimin e kolagjenit dhe rikthimin e elasticitetit.

Efektet:

  • Shtrengim të lëkurës
  • Face lifting
  • Largon rrudhat dhe lëmon rrudhat e vogla
  • Tkurr poret dhe përtërin lëkurën
  • Rikthen elasticitetin e lëkurës
  • Përmison teksturën e lëkurës
 • Zbardhon lëkurën

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë