SILCARE WASHING FOAM FOR KIDS (BUBBLE GUM) 150ml | SHAMPO SHKUMOZ PËR FËMIJË (ÇAMÇAKËZ)

UNI CosmeticsKodi:5902560542196

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo me shkumë kremoze për fëmijë pastron butësisht lëkurën dhe ofron kujdes të përditshëm. Ai përmban panthenol qetësues (provitamin B5) që përshpejton shërimin e plagëve dhe rigjeneron epidermën e dëmtuar dhe të thatë, plus glicerinë e cila përmirëson elasticitetin dhe qetëson lëkurën. Është një zgjidhje perfekte për nënat që duan të mbështesin kujdesin e duhur të lëkurës së fëmijëve të tyre. Mënyra e aplikimit, ngjyra dhe konsistenca e shkumës u japin fëmijëve një gëzim të vërtetë.

Përdorim të përditshëm për fëmijët mbi 3 vjeç.

Veçoritë:

 • I destinuar për lëkurën e butë dhe të ndjeshme të fëmijëve
 • Formulë e pasur me panthenol dhe e krijuar posaçërisht për lëkurën e butë të fëmijëve
 • Krijon shkumë shumëngjyrëshe, kremoze e cila pastron butësisht lëkurën dhe ofron kujdes të përditshëm
 • Vlerë pH neutrale për lëkurën
 • Lëkurë të butë, të lëmuar dhe të freskët
 • Shumë efikase
 • Ngjyrë blu
 • Aromë çamçakëzi

Përdorimi: Aplikoni shampon në lëkurën e lagur të fëmijës, lani trupin dhe shpëlajeni mirë.

Rekomanduar nga dinosaurët!

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë