SILCARE VITALITY MACADAMIA OIL 11ml | VAJ PËR LËKURË & FLOKË

UNI CosmeticsKodi:5902560508444

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vitality Oil Macadamia është një vaj i pasuruar me acide yndyrore esenciale (EFA), lecitinë, fitosterole dhe vitamina A, E, B. Ky produkt natyral ka veti anticelulit dhe zbutës të rrudhave. Gjithashtu përmirëson gjendjen e flokëve të dëmtuar. Ky produkt nuk përmban ngjyrues, konservues dhe aroma, është 100% natyral. Vitality Oil Macadamia mund të përdoret drejtpërdrejt në lëkurë dhe flokë ose si shtesë e maskave shtëpiake dhe produkteve të bukurisë. Vetëm një sasi e vogël e vajit e shtuar në locionin e preferuar të trupit përmirëson vetitë e tij anticelulit dhe një balsam i dobët i flokëve i pasuruar me vaj bëhet një produkt më i mirë.

Përbërësit:

 • Vaji Macadamia – është i pasur me acide yndyrore të pangopura (EFAs), lecithin, fitosterole dhe vitamina A, E, B. Përmbajtja e lartë e komponimeve të vlefshme përmirëson shtresën lipidike të epidermës, normalizimin e metabolizmit të lëkurës, stimulimin e proceseve të rigjenerimit, ndër të tjera. Prandaj, lëkura ushqehet dhe rigjenerohet siç duhet.
 • Vitamina E – vepron si antioksidant. Për më tepër, përmirëson mikroqarkullimin e lëkurës, forcon indin lidhor, mbron indin dhjamor të epidermës, lufton kundër ndikimit negativ të radikalëve të lirë.

Veçoritë:

 • Redukton celulitin
 • Qetëson rrudhat
 • Hidraton, zbut, qetëson dhe rigjeneron lëkurën
 • Zbut irritimet
 • Përmirëson gjendjen e flokëve të thatë dhe të brishtë

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël vaji dhe fërkojeni në flokë, lëkurën e fytyrës/trupit ose shtoni në formulimin e zgjedhur kozmetik.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë