SILCARE QUIN HAND CREAM MILKY COFFEE 200ML | KREM PËR DUAR

Uni CosmeticsKodi:5906720560945

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mbështjellni duart tuaja me dorëza të mëndafshit duke e përdorur Hand Cream Unique Protein Therapy. Formula e pasur do të rigjeneroj, hidratizoj dhe rindërtoj epidermisin tuaj, në mënyrë që të mund të kënaqeni me duart e juaja të bukura.

Proteina e përfshirë në kremë ka strukturë gati të njejtë si epidermis, e cila e lehtëson lëndimin e lehtë dhe defektet e barierës së lëkurës, duke e bërë lëkurën më elastike dhe duke i bërë ato me efekt më të ndjeshëm gjatë shpërndarjes. Glicerina ka funksion të thellë hidratizues, mbron kundër tharjes së tepërt të lëkurës, lehtëson dhe përmirëson fleksibilitetin dhe tretjen e substancave të tjera brenda lëkurës.

E dizajnuar për duar të thara, të ekspozuara gjatë konktaktit me deterxhentë. Është ideal për punë në zyrë dhe gjatë punës me kompjuter sepse nuk lënë shtresë ngjitëse dhe tretet shpejt.

Me një paketim të hijshëm dhe të sofistikuar, aromë të butë dhe qëndrueshmëria kadife e kremës ju bën që të ndjeheni si në SPA ekskluziv.

VEÇORITË:

 • Rigjeneron dhe përforcon barierën mbrojtëse të epidermës.
 • Zbutës dhe ushqyes
 • Zbutës dhe hidratizues
 • I lehtëson irritimet
 • Jo-alergjik
 • Shumë efikase

MËNYRA E PËRDORIMIT: aplikoni tek lëkura e pastër dhe e tharë e duarve dhe fërkoni duart derisa të tretët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë