SILCARE QUIN HAND CREAM NATURAL ALLANTOIN (GREEN APPLE) 200ML | KREM PËR DUAR ME ALLANTOIN NATYRAL

Uni CosmeticsKodi:5906720560853

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Këtë dimër të ftohtë zbusni duart me kremin e QUIN me allantoin natyral. Përbërësit e përzgjedhur qetësojnë lëkurën e irrituar, përshpejtojnë procesin e rigjenerimit duke forcuar barrierën mbrojtëse të epidermës. Duart tuaja do të jenë krejtësisht të lëmuara, të hidratuara dhe nën kontroll të përhershëm.

Formuluar për duar të thata, të plasaritura, që kanë kontakt shpesh me detergjentë. Ideale për punë në zyrë, me kompjuter, sepse nuk lënë shtresë ngjitëse dhe thithen shumë shpejt.

E gjithë kjo në një shishe elegante dhe komode me pompë.

Veçoritë:

 • Rigjeneron dhe forcon barrierën mbrojtëse të epidermës
 • Qetëson irritimet e lëkurës
 • Ushqen lëkurën
 • Zbut dhe lubrifikon

Mënyra e përdorimit: masazhoni deri në përthithje të plotë, në duar të pastra dhe të thata

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë