SILCARE TRICHO PLEX BOOSTER TONIC 75ml | TONIK BAMBUJE KUNDËR RËNIES SË FLOKËVE

UNI CosmeticsKodi:5902560528794

Çmimi:
€16,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

SILCARE TRICHO PLEX BOOSTER TONIC - përmban ekstrakte ujore të përgatitura nga bimët, si kamomili, arnika, sherebela, pisha, lakërishta, rodhe, lëvozhga e limonit, kalendula, naturciumi, hithi i bardhë.

Veprimi i dy komplekseve aktive që përmbajnë ekstrakte bimore natyrale (p.sh. lakërishtë, kalendula dhe pisha) u kombinuan në produkt nëpërmjet MEKANIZMIT DUAL-SYNERGY. E para prej tyre synon të kujdeset për lëkurën e kokës, të tonifikojë dhe të qetësojë irritimet dhe skuqjet, të shtrëngojë, të reduktojë prodhimin e sebumit. Mekanizmi mundëson që kompleksi i dytë të rrisë efektin stimulues të rritjes së flokëve dhe mbrojtjen kundër rënies së flokëve si dhe të rrisë volumin e flokëve.

Veçoritë:

 • Tonik i lehtë
 • Përbërësit aktivë dhe ekstraktet bimore që stimulojnë rritjen e flokëve, rrisin volumin, parandalojnë rënien e flokëve dhe yndyrën e kokës
 • Komplekse aktive që tonifikojnë dhe qetësojnë irritimet dhe skuqjet, stimulojnë rritjen e flokëve dhe mbrojnë nga rënia e flokëve, rrisin volumin e flokëve

Përdorim: Aplikoni produktin duke përdorur një pipetë, masazhoni butësisht për 1-2 minuta. Produkti nuk rëndon flokët. Përdoreni 1-2 herë në ditë për të paktën 8-12 javë.

Mos e shpëlani.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë