SILCARE SO ROSE SO GOLD HAND & NAIL DRY OIL (LIMITED EDITION) 24K 75ml | VAJ PËR DUAR & THONJ

Uni CosmeticsKodi:HNOSLK1291-B

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Hand & Nail Oil Serum është një serum duarsh me shumë përdorime që i ofron lëkurës së duarve butësi dhe pamje të shëndetshme, falë përmbajtjes së tij të pasur. Vaji i farave të rrushit, vaji i arganit, vaji i ullirit të gjelbër dhe vaji i sojës që përmban ky produkt kanë veti hidratuese dhe zbutëse. Produkti është i destinuar jo vetëm për lëkurën e thatë dhe të dobët, por edhe për lëkurën që është e ekspozuar ndaj faktorëve të jashtëm negativ, si ngrica e madhe, era e fortë dhe rrezet e forta të diellit. Ai plotëson në mënyrë të përkryer kujdesin e duarve pas pastrimit të duarve me skrab. Konsistenca delikate dhe e lehtë siguron një ndjenjë rehati pa i lënë duart ngjitëse dhe të yndyrshme. Paketimi është i pajisur me një pipetë komode që lejon një aplikim të saktë të serumit.

Veçoritë:

 • Hidraton dhe mbron lëkurën nga humbja e tepërt e ujit;
 • Mbron nga faktorët e jashtëm;
 • Ushqen dhe lyen butësisht lëkurën, duke e lënë atë të lëmuar prej kadifeje;
 • Zvogëlon ndjenjën e shtrëngimit të lëkurës;
 • Përthithet shpejt, nuk lë një shtresë vajore;
 • Lë një aromë të këndshme në lëkurë.

Përdorimi: Aplikoni disa pika të produktit në lëkurën e duarve duke përdorur pipetën dhe masazhojeni butësisht.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë