SILCARE SO JUICY & NATURAL LIP OIL (BLUEBERRY) 10ml | VAJ PËR BUZË (BORONICË)

UNI CosmeticsKodi:5902560528688

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nëse keni problem me buzët e plasaritura dhe të thata; nëse ajri i ftohtë, dielli ose era kanë një efekt negativ në lëkurën e buzëve tuaja; nëse shpesh lëpini buzët ose merrni medikamente të ndryshme që mund të shkaktojnë tharjen e buzëve tuaja, Vaji Quin Face So Juicy & Natural Lip Oil është produkti që keni pritur! Është një vaj që do t'ju ndryshojë buzët dhe do t'jua bëjë të pamundur të imagjinoni kujdesin e përditshëm pa të!

Vaji Quin Face So Juicy & Natural Lip Oil është një kombinim i jashtëzakonshëm i kujdesit dhe grimit delikat. Ka veti hidratuese dhe zbutëse, ndërsa u siguron buzëve një pamje të shëndetshme dhe shkëlqim delikat buzësh.

Formula bazohet në përbërës pothuajse 100% natyralë, të pasur me përbërësit e mëposhtëm: sojë, ricin, ulli jeshil, farat e rrushit, avokado, kokos, vajrat e arganit dhe makadamia plus vitaminën E. Falë një përbërje të tillë gjithëpërfshirëse, Quin Face So Juicy & Natural Lip Oil do të theksojë bukurinë natyrale të buzëve tuaja dhe kujdesin intensiv të tyre. Konsistenca delikate dhe e lehtë do të sigurojë një ndjenjë rehati pa lënë një efekt viskoziteti. Formula e tij e pasur e bën atë ideal për buzët e thata dhe të plasaritura.

Veçoritë:

 • Ka një formulë të pasur vaji
 • Përmban përbërës të njohur për efektin e tyre ushqyes, zbutës dhe hidratues në buzë
 • Ai përmban vajra: soje, ulliri jeshil, ricini, farat e rrushit, avokado, kokosi, argani, makadamie dhe vitamine E.
 • Hidraton dhe kujdeset për buzët
 • Aplikues i përshtatshëm

Përdorimi: Vaji mund të aplikohet në buzë të pastra ose si një prekje përfundimtare për grimin e buzëve. Për të forcuar efektin, aplikojeni pas pastrimit të buzëve me skrab.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë