SILCARE SO CLEAN HAND SOAP 500ml | SHAMPO PËR PASTRIMIN E DUARVE

Uni CosmeticsKodi:5902560540567

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo për pastrimin e duarve me aromë papaje. Pastron tërësisht lëkurën dhe largon papastërti të ndryshme nga sipërfaqja e saj, madje edhe ato të padukshme, gjë që është një element i rëndësishëm i veprimeve parandaluese. Ai përmban glicerinë të shkallës farmaceutike, e cila gjithashtu ushqen lëkurën e duarve duke siguruar nivelin e duhur të lagështisë, duke e bërë produktin të sigurt për përdorim të përditshëm. Falë triclosanit që përmban produkti, kjo shampo eliminon në mënyrë të përsosur aromat e pakëndshme, duke lënë një aromë delikate dhe të qëndrueshme papaje në duar.

Veçoritë:

 • Pastron plotësisht lëkurën dhe largon papastërti të ndryshme, madje edhe ato të padukshme;
 • Kujdeset për lëkurën e duarve, duke mbajtur nivelin e duhur të lagështisë;
 • Lë një aromë delikate dhe të qëndrueshme papaja në duar;
 • Perfekte për përdorim të përditshëm.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël shampoje direkt në lëkurën e lagur të duarve ose në trup, masazhoni derisa të shfaqet shkuma dhe më pas shpëlajeni në ujë të rrjedhshëm. Përsëriteni nëse është e nevojshme.

Kujdes: Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg rrezeve direkte të diellit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë