SILCARE SHEEP LANOLINE SOAK OFF REMOVER 90ml | HEQËS I GELLIT

Uni CosmeticsKodi:5906720561447

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Soak Off Remover Silcare me lanolin.

Solucion për largimin e llakut hibrid e pasuruar me lanolin.

Është efektive si dhe në të njejtën kohë teknologjikisht e sigurtë, solucioni ka përbërje të tretësve me cilësi të lartë që ofrojnë largim më efektiv.

Solucioni jo vetëm që i largon efektivisht hibridin në thonj, por e pamundëson tharjen e tij pas trajtimit.

Veprimi i lanilinit tek përbërësit e ushqen dhe i bën të lagura kutikulat në mënyrë të përkryer, duke e parandaluar atë nga tharja dhe keratizimi i tepërt.

Duke e përdorur Soak Off Remover Silcare, ju i mbani thonjt si dhe kutikulat, me pamje të shëndetshme.

Solucioni është poashtu i përshtatshëm për largimin e masës së akrilikut nga thonjt.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë