SILCARE SENSUAL MOMENTS HUSH HUSH PERFUME CREAMY SOAP 250ml | SHAMPO I PARFUMOSUR PËR TRUP & DUAR

UNI CosmeticsKodi:5902560525595

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo kremoz Sensual Moments me qumësht mëndafshi për larjen e trupit dhe duarve krijon një shkumë të trashë, të pasur dhe të këndshme; nuk e than lëkurën. Glicerina e përmbajtur shfaq efekt hidratues, ndërsa kompleksi Silk Milk stimulon përmirësimin e fleksibilitetit, butësisë dhe qëndrueshmërisë së lëkurës. Larja e shpeshtë e duarve redukton rritjen e baktereve.

Produkti është i disponueshëm në dy aroma:

 • Secret Love – kompozim mahnitës me lule që magjepsin me thekse gazmore. Këtu do të gjeni aroma fisnike të irisit, lules së portokallit dhe jaseminit, të përmirësuara nga akordet e thella të paçulit, përbërjes së pralinës dhe mjedrës.
 • Hush Hush – tundon me një aromë fantastike të pjeprit dhe agrumeve. Është një kombinim i nuancave të hidhësisë së grejpfrutit, ëmbëlsisë së mollës dhe butësisë së shalqirit, si dhe aromës së sofistikuar të buqete me luleje: tuberozi, zambaku i luginës, trëndafili dhe pansi. Gjithçka është e ndërthurur me akorde të guximshme dhe të guximshme të aromës së drurit të sandalit-qelibarit.

Veçoritë:

 • Shampo i pasur dhe kremoz lan dhe hidraton butësisht
 • Nuk lë ndjesi ngjitëse në lëkurë
 • PH miqësor ndaj lëkurës
 • Lë një aromë të gjatë dhe të këndshme parfumi në lëkurë

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël shampo në lëkurën e lagur të duarve ose trupit, masazhoni derisa të shfaqet shkuma, shpëlajeni me ujë të rrjedhshëm. Përsëriteni, nëse është e nevojshme.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë