SILCARE QUIN SO SWEET & NATURAL LIP SCRUB (BLUEBERRY) 15g | SKRAB PËR BUZË (BORONICË)

UNI CosmeticsKodi:5902560528664

Çmimi:
€1,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nëse keni problem me buzët e thata dhe të plasaritura për shkak të ngricave, ngrohjes, ajrit të kondicionuar, erës së ftohtë ose diellit, ose nëse ëndërroni të përdorni buzëkuq të përhershëm mat, por keni frikë nga një efekt joestetik i "lëkurës së thatë" -  zgjidhja e problemit është Quin Face So Sweet & Natural Lip Scrub!

Skrabin e buzëve e kemi mbyllur në një kavanoz të vogël, por shumë funksional dhe të bukur. Përmbajtja e tij do t'ju mahnitë me ngjyrën, erën dhe shijen e tij. Për më tepër, do t'ju bëjë të mos dëshironi të përdorni më asnjë produkt tjetër për kujdesin e buzëve. Njihuni me skrabin tonë të ri Quin Face So Sweet & Natural Lip Scrub dhe thuaju lamtumirë buzëve të thata dhe të plasaritura përgjithmonë!

Përdorimi i rregullt (të paktën një herë në javë) i Quin Face Sweet & Natural Lip Scrub jo vetëm që heq qelizat e vdekura të lëkurës, por sjell edhe shumë përfitime të tjera si zbutjen, përmirësimin e pamjes, fleksibilitetin, hidratimin dhe gjendjen e përgjithshme të buzëve tuaja. Ai rikthen ngjyrën e tyre të duhur dhe ushqen lëkurën tuaj. Për më tepër, ju lejon të përdorni edhe buzëkuqët më të qëndrueshëm, mat.

Veçoritë:

 • Është bërë nga pothuajse 100% përbërës me origjinë natyrale
 • Ai përmban: gjalpë shea (Karite), gjalpë kokosi, vaj i farës së rrushit, vaj pjeshke, glicerinë dhe vitaminë E.
 • Grimca natyrale gërryese – kristalet e sheqerit
 • Pastron në mënyrë perfekte lëkurën delikate të buzëve
 • I lë buzët të lëmuara, të buta dhe të kujdesshme

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël skrabi në majën e gishtit dhe masazhoni buzët butësisht me lëvizje rrethore. Shpëlajeni me ujë të ftohtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë