SILCARE QUIN SILK FOR HAIR + VITAMINS 200ML | SPREJ ME VITAMINA PËR FLOKË

Zbritje 33%
UNI CosmeticsKodi:5902560503357

Çmimi:
€1,99 €2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mëndafsh për flokë + vitamina është një zgjidhje e shkëlqyer për kujdesin dhe stilimin e flokëve. Ndihmon në hidratimin dhe lëmimin e strukturës së flokëve. Mëndafshi i flokëve + vitaminat i bëjnë flokët shumë të butë dhe me shkëlqim. Për shkak të përbërjes së tij kimike, ai mbron flokët nga dehidratimi, ndikimi i përdorimit të gjatë të produkteve për stilimin e flokëve ose temperatura e lartë dhe mjedisi, përveç kësaj nuk i rëndon flokët. Mëndafshi lehtëson modelimin e flokëve. Nuk i elektrizon flokët, por i bën duken të butë dhe me shkëlqim. Për më tepër, ndihmon në luftimin e majave të dyfishta.

Veçoritë:

 • Hidraton
 • Qetëson dhe trash flokët
 • I bën flokët të shkëlqejnë dhe lehtëson krehjen
 • Parandalon majat e dyfishta dhe qimet statike
 • Ushqen flokët

Përdorimi: Tundni produktin leht përpara përdorimit. Spërkateni në flokë të lagur ose pak të njomë, në të gjithë gjatësinë e tyre dhe në majat e flokëve.

Mos e shpëlani!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë