SILCARE QUIN SHOWER GEL + LANOLIN & SOFT VANILLA 250ml | GELL DUSHI (LANOLIN & VANILJE)

UNI CosmeticsKodi:5906720568798

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kombinimi perfekt i përbërësve të butë pastrues. Xheli përmban lanolinë, e cilëa e bënë lëkurën të hidratuar, të lëmuar dhe të këndshme në prekje. Për më tepër, përbërsit e saj nuk irritojn dhe nuk ndikojn në ekuilibrin e lipideve të lëkurës, duke hequr në mënyrë efektive papastërtitë gjatë larjes.

Mënyra e përdorimit: Hidhni një sasi të vogël xheli në dorë dhe lani lëkurën, shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni me ujë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë