SILCARE QUIN OIL SCRUB HAND & BODY (COCONUT SHELL POWDER) 275ml | SKRAB VAJI PËR DUAR & TRUP

UNI CosmeticsKodi:5902232122657

Çmimi:
€2,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Skrabi në format e tij të ndryshme ka një efekt të dobishëm në lëkurën tonë. Ka shumë lloje skrabesh, duke filluar nga pilingu enzimatik, skrabet me acide frutash, formë pluhuri dhe skrab me kokrra të trasha.

Silcare dëshiron të ofrojë një formë të re pastrimi - Skrab vajorë për duart dhe trupin. Është një lidhje ideale e formulës së vajit me skrabin natyral me lëvozhga të kokosit, i cili eksfolon në mënyrë efektive qelizat e vdekura të lëkurës. Scrubi përmirëson qarkullimin e gjakut, stimulon rigjenerimin e lëkurës, e bën atë fleksibël, të lëmuar dhe të butë. Ai gjithashtu mbështet luftën kundër celulitit dhe strijave. Produkti përmban kombinim të vajit të rrushit dhe ricinit.

Në skrabin vajorë për duar dhe trup, lëvozhga e arrës së kokosit vepron si një agjent eksfolues, i cili eksfolon butësisht, por në mënyrë shumë efektive epidermën. Pas përdorimit të skrabit, lëkura është e butë, e fortë dhe e hidratuar, e ushqyer dhe elastike.

Veçoritë:

 • Hidraton dhe ushqen lëkurën
 • Vajos butësisht, përmirëson qëndrueshmërinë e lëkurës
 • Eksfolion dhe zbut qelizat e vdekura të lëkurës
 • Përmirëson ngjyrën e lëkurës dhe mikroqarkullimin
 • Oksigjenon lëkurën dhe lë film mbrojtës
 • Përmirëson cilësinë e lëkurës (strukturën dhe ngjyrën)
 • Përmirëson elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës
 • Minimizon poret e zmadhuara, largon pikat e zeza
 • Zbut rrudhat sipërfaqësore, largon çngjyrosjen e shkaktuar nga dielli
 • Zvogëlon seborrenë, thithjen më të mirë të produkteve ushqyese
 • Lëkurë më të re dhe me shkëlqim
 • Lë një film delikat në lëkurë
 • Nuk kërkon trajtime të mëtejshme të kujdesit

Përdoret për:

 • Shenjat e akneve
 • Seborrhoea
 • Lëkurë të thatë
 • Poret e zgjeruara
 • Çngjyrosjet
 • Epidermë të ashpër
 • Strijat
 • Celulitin
 • Lëkurë të dobët - mungesa e qëndrueshmërisë së lëkurës
 • Ngjyrën e pabarabartë e lëkurës
 • Lëkurë të lodhur

Përdorimi: aplikoni një sasi të vogël skrab vaji në trupin ose duart e thata, masazhoni për një moment, shpëlani trupin ose duart me ujë të vakët ose të ftohtë. Thajeni butësisht. Përdoreni 1-2 herë në javë. Mos e përdorni kur lëkura e fytyrës, trupit ose duarve është e irrituar

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë