SILCARE QUIN MICELLAR WATER FOR MAKEUP REMOVAL (FOR NORMAL SKIN) 200ml | PASTRUES GRIMI PËR LËKURË NORMALE

UNI CosmeticsKodi:5902560524451

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Quin Face Moisturizing Micellar Water heq grimin, pastron, hidraton, ushqen, elasticizon dhe zbut lëkurën. Ai përmban Hydromanil™ dhe kompleks vitaminash (vitamina A, E, F dhe B). Këta përbërës ruajnë nivelin optimal të hidratimit të lëkurës dhe përshpejtojnë rigjenerimin e qelizave. Pro-vitamina B5 vepron si antioksidant, redukton efektet e dëmshme të radikaleve të lira dhe përmirëson qarkullimin e gjakut. Lëngu përmban vitamina PP, A, E, F dhe acid laktik që hidraton fuqishëm lëkurën.

Veçoritë:

 • Për lëkurë normale
 • Pa erë
 • Ka pH optimal të lëkurës (5.5)
 • Nuk përmban SLES ose SLS, alergjenë, parabenë

Ky produkt është i destinuar për lëkurë normale.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme të lëngut në një copë pambuku dhe fshijeni fytyrën derisa të pastrohet plotësisht. Mund të aplikohet pas përdorimit të xhelit për pastrimin e fytyrës për të rivendosur pH-në e duhur të lëkurës. Për përdorim të përditshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë