SILCARE QUIN MASSAGE OIL (OLIVE) 200ml | VAJ ULLIRI PËR MASAZH

Uni CosmeticsKodi:5902560505528

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaji për masazh hidraton thellësisht lëkurën dhe përmban përbërës ushqyes që rivendosin barrierën natyrore mbrojtëse të lëkurës. Falë përbërësve të zgjedhur posaçërisht, ky vaj për masazh e lë lëkurën tuaj të butë dhe të lëmuar. Lehtëson masazhin duke mundësuar kontroll të plotë gjatë trajtimit. Ai përmban vaj ulliri, EFA dhe vitaminë E, të cilat ushqejnë dhe përmirësojnë qëndrueshmërinë e lëkurës, duke e lënë atë të hidratuar siç duhet. Ky vaj për masazh ka një aromë shumë relaksuese, duke mundësuar një moment relaksi. Një paketim i rehatshëm me pompë lehtëson marrjen e sasisë së duhur të produktit.

Përfitimet:

 • lëkura është e relaksuar dhe ka erë të këndshme
 • lëkura ushqehet dhe hidratohet
 • ofron rehati gjatë masazhit

Përdorimi: Përhapeni vajin e masazhit në lëkurë dhe masazhoni sipas nevojave tuaja.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë