SILCARE QUIN KERATIN FOR HAIR + VITAMINS 200ml | SPREJ PËR FLOKË ME KERATIN + VITAMINA

UNI CosmeticsKodi:5902560503753

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Rigjenerim, zbutje, vëllim.

Një sprej kondicioner efektiv i flokëve me keratin dhe vitamina që përmirëson rigjenerimin e flokëve, është një produkt i përsosur dhe i dobishëm për flokët që kanë nevojë për rigjenerim dhe forcim. Produkti përmban keratin të hidrolizuar, një element aktiv, i cili arrin sipërfaqen e dëmtuar të flokëve dhe futet thellë në të për të ndihmuar procesin e ushqyerjes. Falë pranisë së tij, flokët mbrohen dhe rindërtohen ditë pas dite. Si rezultat, është më e lehtë të shkrehësh flokët, forcon ato dukshëm dhe ju jep volum të shtuar. Dukje e shëndetshme, me shkëlqim dhe plot jetë. Përveç kësaj, kondicioneri zbut dukshëm strukturën e flokëve dhe siguron nivelin e duhur të lagështisë, duke e bërë stilimin më të lehtë.

Për shkak të formulës së planifikuar në mënyrë optimale, produkti mund të përdoret si një kondicioner intensiv i lëngshëm për të gjitha llojet e flokëve. Rekomandohet veçanërisht për njerëzit që shpesh lyejnë flokët, përdorin tharëse ose rregullues flokësh, dhe për flokë të dobët, shumë të dëmtuar, të thatë, të hollë dhe të brishtë. Plotëson në mënyrë efektive mungesën e elementeve të ndërtimit, ndërsa një aromë frutash përkëdhel shqisat tona.

Produkti ka një atomizues, prandaj aplikohet në formën e një spreji të lehtë. Ka një mënyrë përdorimi të lehtë dhe të këndshëm, duke mundësuar mbulimin e njëtrajtshëm të të gjithë flokëve me një produkt. Nuk i rëndon flokët. 

Elementet aktive:

 • Keratin e hidrolizuar
 • Pantenol
 • Kalcium pantothenicum
 • Vitamina: B8, H, A dhe E

Përdorimi: Spërkateni në mënyrë të barabartë në flokë të larë dhe të njomë. Mos e shpëlani. Mund të aplikohet edhe në flokë të thatë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë