SILCARE QUIN HAIR SERUM (HIGH THERMO PROTECTION) 30ml | SERUM PËR MBROJTJEN E FLOKËVE NDAJ NXEHTËSISË

UNI CosmeticsKodi:5902560526653

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Quin Hair High Thermo Protection - një serum termo-mbrojtës i krijuar për njerëzit që përdorin shesh tharëse, figaro/drejtuese apo paisje tjera të nxehta për të stiluar flokët e tyre. Bazuar në teknologjinë e avancuar  Thermo Guard të përdorur në formulim, një përzierje silikonesh shumë të përzgjedhura u përdor për të formuar një film fleksibël dhe mbrojtës në flokë. Ndihmon në parandalimin e degradimit të tepërt të përbërësve kryesorë të ndërtimit të flokëve (zinxhirët peptide, fibrat e përdredhura të keratinës të lidhura me lidhje disulfide tërthore) në kontakt me temperaturë shumë të lartë (200⁰C) që vjen nga pajisjet e stilimit. Serumi i mbrojtjes speciale përfshin majat më të ekspozuara ndaj dëmtimit, jo vetëm termik, por edhe mekanik. High Thermo Protection lejon që stilimi i flokëve të jetë më i shpejtë (kontakti i shkurtuar ndërmjet pistës së flokëve ose kaçurrelave) dhe lehtëson krehjen e flokëve të lagur apo të thatë. Krijon një "mburojë" specifike mbi flokë. Pas aplikimit, flokët janë të mëndafshtë dhe natyralë në prekje. Serumi lë një aromë të këndshme, delikate dhe të qëndrueshme në flokë.

Veçoritë:

 • Formula e produktit e bazuar në teknologjinë e avancuar Thermo Guard parandalon degradimin e tepërt të përbërësve kryesorë të ndërtimit të flokëve, shkurton kohën e punës me figaro/drejtuesin.
 • Lehtëson krehjen e flokëve të lagur dhe të thatë dhe stilimin e flokëve
 • Mbron flokët e lyer nga larja e tepërt e ngjyrës
 • Lë një aromë të këndshme, delikate dhe të qëndrueshme në flokë
 • I bën flokët të jenë të mëndafshtë në prekje

Përdorimi: Në rastin e përdorimit të tharëses - aplikoni disa pika në flokë të thara me peshqir, dhe në rastin e figaros/drejtueses - aplikoni produktin në flokë të tharë (veçanërisht në maja). Mos përdorni shumë serum. Mund të përdoret pas çdo larje flokësh.

Mos e shpëlani.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë