SILCARE QUIN HAIR CASTOR OIL 100ml | VAJ RICINI PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:5906720569993

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaj ricini 100% natyral.

Rindërton në mënyrë perfekte strukturën e flokëve, jep butësi dhe shkëlqim. Kur përdoret rregullisht, përmirëson hidratimin e lëkurës dhe stimulon rritjen e flokëve në rrënjë. Rekomandohet edhe për duar e kutikula të thata, thonjë që thehen lehtë dhe për qerpikë e vetulla që bijen.

Mënyra e përdorimit në flokë:

Aplikoni një sasi të vogël vaji, shpërndajeni butësisht dhe fërkojeni në mënyrë të barabartë

 1. Filloni të fërkoni bazën e flokëve
 2. Vazhdoni drejt majave të flokëve
 3. Mbajeni gjatë gjithë natës në flokë

Përsëriteni një herë në javë, nëse flokët tuaj janë në gjendje shumë të keqe ia vlen ta përsërisni aq shpesh. Lajeni me ujë të bollshëm.

Mënyra e përdorimit në thonjë dhe duar:

Aplikoni një sasi të vogël vaji dhe përhapeni në duar dhe thonj, duke e fërkuar intensivisht. Me një brushë masazhoni thonjët dhe lëkurën.

Mënyra e përdorimit në vetulla dhe qerpikë:

Aplikoni një sasi të vogël vaji (2-3 pika) në furçën e maskarës. Më pas aplikoni butësisht në qerpikë dhe vetulla.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë