SILCARE QUIN GLOW DRY OIL FOR BODY (TRUE GOLD) 200ml | VAJ ME SHKËLQIM PËR TRUP

UNI CosmeticsKodi:5902560524635

Çmimi:
€7,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Quin Glow Dry Oil është një vaj trupi i thatë me copëza me pigmente të arit. Përthithet shumë shpejt, nuk lë ndjesi ngjitëse dhe nuk mbyll poret. Falë përmbajtjes së vajit të farave të rrushit, produkti ka veti hidratuese, gjithashtu mbron dhe forcon lëkurën.

Quin Glow Dry Oil e bën lëkurën të shkëlqejë, përforcon rrezitjen dhe ngjyrën natyrale të lëkurës si dhe e bën trupin të duket bukur. Aroma e agrumeve të ëmbla me një theks lulesh e bën aplikimin një kënaqësi të pastër.

Veçoritë:

 • Hidraton, ushqen dhe qetëson lëkurën
 • Mbron nga humbja e tepërt e ujit
 • Mbron nga ndikimet mjedisore
 • Vajra të lehtë
 • Redukton tensionin e lëkurës
 • Përthithet shpejt
 • Nuk lë një shtresë ngjitëse
 • Rrit nxirjen dhe ngjyrën natyrale të lëkurës
 • E bën lëkurën të shkëlqejë falë copëzave me pigmente të arit

Përdorimi: tundeni shishen përpara përdorimit deri në përzierjen e plotë të grimcave. Spërkateni pjesën e zgjedhur të trupit duke shmangur zonën e syve dhe fërkojeni butësisht.

Shënim: Ruani në temperaturë nën 25ºC. Mbrojeni nga rrezet direkte të diellit. Mbajeni larg fëmijëve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë