SILCARE QUIN CLEANSING FACE GEL FOR DRY SKIN 200ml | GELL PASTRUES PËR LËKURË TË THARË

Zbritje 40%
UNI CosmeticsKodi:5902560524468

Çmimi:
€2,39 €3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Xhel pastrues/hidratues Quin për pastrimin e fytyrës, zbut, hidraton dhe rregullon lëkurën. Hyaluronati i natriumit që gjendet në produkt parandalon humbjen e ujit trans-epidermal. Është një përbërës aktiv që ka veti hidratuese, anti-plakje dhe mbrojtëse. Xheli ka efekt pastrues, zbutës dhe lubrifikues (falë përmbajtjes së lanolinës). Për më tepër, ai rregullon funksionin e gjëndrave dhjamore dhe është antibakterial (për shkak të sorbitolit) si dhe neutralizon veprimin e dëmshëm të radikalëve të lirë (falë përmbajtjes së pro-vitaminës B5, e cila vepron si një antioksidant).

Veçoritë:

 • Për lëkurë të thatë
 • Aromë delikate çaji jeshil
 • PH i përshtatshëm për lëkurën (5.5)
 • Nuk përmban SLES dhe SLS, alergjenë, parabenë

Xheli është i destinuar për lëkurë të thatë

Përdorimi: vendosni një sasi të mjaftueshme xheli në pëllëmbën e dorës dhe më pas aplikojeni në lëkurën e lagur të fytyrës. Lani fytyrën me lëvizje rrethore duke shmangur zonën e syve, në fund shpëlajeni me ujë. Për përdorim të përditshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë