SILCARE QUIN BODY SHINE BB MEDIUM MAKEUP LOTION 2 200ml | LOSION ME EFEKT RREZITJEJE (MESATARE)

Zbritje 30%
UNI CosmeticsKodi:5902232120813

Çmimi:
€3,49 €4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Body Shine Fluid BB i jep lëkurës një efekt delikat të një nxirjes natyrale me një shkëlqim delikat dhe joshës. Pigmentet në këtë losion trupi reflektojnë dritën dhe shkëlqejnë bukur.

Ndikimi zbukurues i losionit të trupit ndërvepron me efektin e tij shërues. Lëkura jo vetëm që merr një ngjyrë të bukur, trupi hidratohet dhe qetësohet, por gjithashtu ka pamje rrezatuese, ndërsa lëkura bëhet e këndshme dhe e mëndafshtë në prekje.

Kremrat e rinj të trupit të markës Silcare® përmirësojnë shkëlqyeshëm pamjen e lëkurës. E përkryer për përdorim në baza ditore si dhe në mbrëmje.

Body Shine Fluid BB ka një konsistencë të lehtë, e cila siguron një aplikim të lehtë dhe të thjeshtë që nuk e rëndon lëkurën dhe nuk e bën lëkurën të ndjehet ngjitëse. Përveç kësaj, lë një aromë të këndshme dhe sensuale.

Për shkak të shishes transparente, është më e lehtë të gjeni nuancën që i përshtatet lëkurës tuaj. Shishja me pompë lehtëson shumë aplikimin e sasisë së duhur të locionit.

Produkti është i disponueshëm në tre versione: të hapur, të mesme dhe të errët.

Përdorimi: Masazhoni losionin në lëkurë të pastër dhe të thatë në të gjithë trupin. Prisni derisa locioni të përthithet plotësisht. Produkti hiqet plotësisht pas larjes.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë