SILCARE QUIN BATH SALT ORANGE 350g | KRIPË ME AROMË PORTOKALLI PËR VASKË

Uni CosmeticsKodi:5902232122312

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kripërat për vaskë nga Quin Cosmetic përbëjnë një koleksion unik të larmishëm, modern (për sa i përket ngjyrave dhe kompozimeve aromatike) dhe në të njëjtën kohë mbi bazën e metodave tradicionale e natyrore.
Çfarë i bën ata kaq të veçantë? Jonet e mëposhtme: kalciumi, magnezi, bromidi, jodidi rigjenerojnë në mënyrë aktive epidermën. Kolagjeni i cilësisë më të lartë të përdorur në këtë produkt është përgjegjës për elasticitetin e lëkurës.

Përzgjedhja e kujdesshme e përbërësve kondicionues mundëson larjen në vaskë me kripë të përshtatshme edhe për personat me lëkurë shumë të ndjeshme.

Ngjyrat dhe aromat e disponueshme: e verdhë (grejpfrut), jeshile (mollë), vjollcë (livando), portokalli (portokalli)

Veçoritë:

 • Veti aktive rigjeneruese dhe forcuese
 • Kanë veçori shëruese
 • Eliminon stresin dhe lodhjen, rikthen energjinë dhe forcat vitale

Ka disa kontradikta që duhet të merren parasysh përpara se të përdorni kripërat për vaskë Silcare:

 • Hipertiroidizmi
 • Inflamacion akut dhe sëmundje të frymëmarrjes, tuberkulozi
 • Sëmundjet kardiovaskulare: defekte kongjenitale të zemrës, Sëmundje të arterieve koronare, hipertension, dështim të zemrës,
 • Kanceri
 • Psikopatologji
 • Mos e përdorni gjatë shtatzënisë.

Mënyra e përdorimit: vendosni rreth 0,3 kg në ujë të rrjedhshëm (rreth 100l), përzijeni derisa të tretet plotësisht. Në varësi të preferencave individuale, doza mund të ndryshojë proporcionalisht. Për rezultate optimale, temperatura më e mirë e ujit është 36-38°C, ndërsa koha e banjës është 15-20 minuta.

SHËNIM: Kripa është një produkt natyral, i cili pas disa kohësh mund të ndryshojë ngjyrën e saj origjinale.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë