SILCARE PURE LINE CLEAR GEL 50g | GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:5902560533408

Çmimi:
€14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pure Line është linjë e veçantë e gellit UV, e cila përfshin gellët më të dëshirueshëm: Clear, Cover, Pink dhe Bianco.

Paketimi estetik dhe i sofistikuar përshkruan pastërtinë dhe elegancën. Gellët Pure Line karakterizohen me dendësi mesatare si dhe kanë veti të larta të vetë-nivelizimit. Ato janë shumë fleksibile, nuk zverdhojnë, nuk kanë kontakt me ajër dhe ofrojnë rahati të lartë në punë. Mund t’i kombinoni me gellët e tjerë. Ato karakterizohen me veti ngjitëse për thonj dhe për tipsa.

Produkte pa acid.

Gelli është gell maskë e cila i jep thonit natyral ngjyrë dhe e mbulon në mënyrë të përkryer. Ofron poashtu efekt të zgjatjes optimale për thonj. Ka veti shumë të mira të vetë-nivelizimit për thonj. Mund të kombinohet me gellët e tjerë.

Karakteristikat: 

  • ndërtues, mbulues
  • dendësi mesatare
  • veti të larta të vetë-nivelizimit.
  • kamuflon në mënyrë të përkryer ngjyrimin e bërë në mënyrë jo të duhur si dhe të metat tjera të thonjve.

Trajtimi bëhet me llambë 36W llambë për një periudhë prej 2 minutash.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë