SILCARE BOOTLE PUMP 118ML | POMPË PËR SOLUCIONE TË NDRYSHME

Uni CosmeticsKodi:KOD0000033732

Çmimi:
€1,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok
Pompë për aplikimin e llojeve të ndryshme të lëngjeve.

Me qasje të lehtë dhe të përshtatshme për lëngjet siguron organizimin e duhur të punës.
eliminon kohën e humbur në gjarpërues dhe fikje të lëngjeve të përdorura.

Dizajni estetik përshtatet në çdo vend pune.
Ndërtimi i qëndrueshëm parandalon përmbysjen e shisheve gjatë shtytjes.

Mbyllja e ngushtë parandalon derdhjen e përmbajtjes.

Pompë dhe kapak janë bërë nga plastike e papërshkueshme nga kimikati.

Vëllimi 118 ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë