SILCARE PERFECT UV GEL EUROFIBER CLEAR 15g | GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:SL010415

Çmimi:
€8,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gell me fibra të mëndafshta. Përdoret si gell ndërtues – i trashë, me përdorim të lehtë, me masë ngjitëse senzacionale në lëkurë, si dhe veti përbërëse të kënaqshme të vetë-nivelizimit.

Rekomandohet për thonj ndërtues mbi tipsa dhe shabllona.

Mund të kombinohet me gell të tjerë.

Formulimi i veçantë i produktit e bën atë të gjendet në fibrat e gellit për të përforcuar strukturën e saj në mënyrë që të krahasohet me fuqinë e gellëve akrilik – bëhet jashtëzakonisht i fuqishëm.

I dukshëm në fibrat e paketuara pas trajtimit me llambë si dhe pasi që të zhduken tërësisht mbetjet nga lëmimi.

Trajtohet me llambë UV për një kohëzgjatje prej 2 minutash.

Kërkohet shëndritje me gell tjetër.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë