SILCARE PASSION MOMENTS BODY SOAP 250ml | SHAMPO ME AROMË TËRHEQËSE PËR TRUP 250ml

Zbritje 60%
UNI CosmeticsKodi:PMBLBU400253

Çmimi:
€1,99 €4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shampo trupi SILCARE PASSION MOMENTS krijon një lëkurë të mëndafsht, jo vetëm që pastron në mënyrë efektive, por edhe falë glicerinës që përmban, kujdeset për nivelin e duhur të hidratimit të lëkurës.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël shampoje në duar ose trup të lagur, masazhojeni derisa të formohet shkumë, shpëlajeni në ujë të rrjedhshëm. Përsëriteni, nëse është e nevojshme.

Kujdes: Shmangni kontaktin me sy. Mbajeni larg rrezeve direkte të diellit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë