SILCARE NAPPA ENERGY COMFORT LEG SPRAY (RELAXING AND COOLING) 200ml | SPREJ PËR RELAKSIMIN & FRESKIMIN E KËMBËVE

UNI CosmeticsKodi:5902560526608

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nappa Leg Spray – Relaksuese dhe Ftohëse, është menduar për individët që vuajnë nga këmbët e fryra dhe të rënda të cilat kanë tendencë për të zhvilluar enët e gjakut të zgjeruara. Produkti lufton problemin e këmbëve të lodhura, duke ofruar humor të mirë dhe një ndjenjë relaksi për shkak të përmirësimit të qarkullimit të gjakut. Falë mentolit të përmbajtur, locioni ftoh këmbët butësisht dhe këndshëm, ndërsa aroma e tij e freskët rrit efektin freskues. Spreji e bën aplikimin shumë të lehtë dhe të përshtatshëm.

Veçoritë:

 • Kompleksi Legactif i përbërë nga:
  - goldenrod - zvogëlon ndjeshëm ndjenjën e rëndimit në këmbë;
  - limoni – mbyll enët e gjakut;
  - butcher’s-broom – stimulon qarkullimin e gjakut, zvogëlon përshkueshmërinë e enëve të gjakut si dhe përmirëson rezistencën e tyre
 • glicerinë – lidh ujin në epidermë, hidraton dhe mbron nga humbja e tepërt e ujit. Gjithashtu zbut, përmirëson elasticitetin, lehtëson thithjen e substancave të tjera thellë në lëkurë;
 • mentol – freskon dhe freskon, duke sjellë lehtësim të menjëhershëm në këmbët tuaja.

Përdorimi: Spërkateni në këmbë, më pas masazhoni butësisht në lëkurë.

Kujdes: Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë