SILCARE NAPPA ENERGY COMFORT LEG LOTION (RELIEF & RELAXATION) 200ml | LOSION PËR QETËSIMIN & RELAKSIMIN E KËMBËVE

UNI CosmeticsKodi:5902560526592

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Nappa Leg Lotion - Relief and Relaxation është menduar për individët që vuajnë nga këmbët e fryra, të rënduara dhe kanë tendencë për të zhvilluar enë të zgjeruara të gjaku. Produkti lufton problemin e këmbëve të lodhura, duke ofruar një ndjenjë relaksi dhe mirëqenieje për shkak të përmirësimit të qarkullimit të gjakut. Falë mentolit të përmbajtur, locioni ftoh këmbët në mënyrë të butë dhe të këndshme, ndërsa aroma e freskët e tij rrit efektin freskues.

Veçoritë:

 • Kompleksi Legactif i përbërë nga:
  - goldenrod - zvogëlon ndjeshëm ndjenjën e rëndimit në këmbë;
  - limoni – mbyll enët e gjakut;
  - butcher’s-broom – stimulon qarkullimin e gjakut, zvogëlon përshkueshmërinë e enëve të gjakut si dhe përmirëson rezistencën e tyre
 • Gjalpë Shea - ka veti të forta lubrifikuese dhe ushqyese. Ai përmban një kompleks vitaminash A, E dhe F dhe fitosterole, të cilat kanë veti qetësuese dhe forcuese;
 • Glicerinë – lidh ujin në epidermë, hidraton dhe mbron nga humbja e tepërt e ujit. Gjithashtu zbut, përmirëson elasticitetin, lehtëson thithjen e substancave të tjera thellë në lëkurë;
 • Mentol – freskon dhe freskon, duke sjellë lehtësim të menjëhershëm në këmbët tuaja.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të mjaftueshme losioni dhe masazhojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Kujdes: Mbajeni larg rrezet direkte të diellit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë