SILCARE NAIL ART TOP SHINE 9ml | SHKËLQYES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902232122190

Çmimi:
€2,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kombinimi i matit dhe shkëlqimit mbi thoin gjithmonë duket madhështore. Tani ju sjellim një rast që të bëni kreacionet e thonjve që do të terheqin vëmendjen me performancën e saj precize.

Nail Art Top Shine është produkt ideal. Me ndihmën e tij mund të krijoni dizajne të veçanta për të marr efekt të përkryer duke u bazuar në kombinimin e ngjyrave që i zgjedhni.

Brusha precize së bashku me vazhdueshmërinë e lëngut sjellin aplikim të mirë të produktit. Mund të përdoret me çdo lloj në llakun për thonj, poashtu funksionin mirë me gellët UV.

Mënyra e përdorimit: 

  • Aplikoni bazën mat mbi pllakën e thoit, më pas përdorni Nail Art Top Shine për krijuar dizajnet e juaja.

  • Për të marr efekt të manikyrit francez, përdorni Nail Art Top Art pa ngjyrë në maje për të krijuar dizajnet e juaja, ndërkaq pjesën tjetër të thoit e leni me mat.

 • Kur përdorni dy shtresa të bazës mat, konktrasti në mes të sipërfaqeve përforcohet. Si rezultat, krijimi i thoit merr masë më efektive.
Kapaciteti: 9ml

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë