SILCARE MYSTERIOUS MOMENTS LIP BUTTER ORANGE 15g | GJALPË PËR BUZË

Uni CosmeticsKodi:5902560545630

Çmimi:
€6,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gjalpi ushqyes për buzë me një aromë të lëngut të portokallit, i cili është një plotësues i përsosur i kujdesit ndaj lëkurës. Një përzierje e gjalpit shea, pantenolit dhe vajrave: ullirit të gjelbër, rrushit dhe kastorit që u sjellin buzëve një rigjenerim të thellë dhe hidratim si dhe i mbrojnë ato kundër ndikimit negativ të faktorëve të jashtëm. Për më shumë, vitamina e koktejit i sjellë buzëve një nivel të duhur të ushqimit, duke i bërë ato të buta dhe të pastruara në mënyrë të duhur.

Karakteristikat e produktit:

 • Ushqyerja
 • Rigjenerimi
 • Hidratimi
 • Mbrojtja kundër faktorëve të jashtëm që janë të dëmshëm

 

Udhëzimi për përdorim:
Aplikoni një sasi të vogël të gjalpit tek gishti i juaj dhe butësisht shpërndajeni tek buzët.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë