SILCARE MULTI COMPLEX UV+VIT A.E.F 15ml | UV USHQYES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5906720561515

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Fshehtësia e thonjve të bukur është dieta e balancuar dhe produktet e duhura për përkujdesje.  Nail Conditioner UV Multi Complex është produkt profesional i dizajnuar për individ të cilët ballafaqohen me probleme të thonjve të dëmtuar apo të ndarë. Për një periudhë të shkurtër i ushqen, i lëmon dhe i forcon thonjt, duke iu sjellur atyre sipërfaqe të njomë dhe të shkëlqyer.

VEÇORITË:


  • kompleks AEF (përmban ekstrakt të vajit të tërshërës, sojës, farës së grurit, vitamin A, E dhe F – dhe acid linoleik) ushqen bazën e thoit natyral

  • mund të përdoret si bazë për ngjyrimin e thonjve

  • thahet shpejt

  • i mbulon të metat

  • ndihmon në aplikimin e barabartë të ngjyrës për thonj

 • lëmim dhe shkëlqim të përkryer të sipërfaqes së thoit

MËNYRA E PËRDORIMIT: Aplikoni kondicionerin në drejtim të thoit të tharë dhe të pastër. I rehatshëm, me brushë të gjerë për përdorim preciz.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë