SILCARE IDEAL UV-LED / LED GEL AUTHENTIC CLEAR 30g | GELL NDËRTUES

Uni CosmeticsKodi:5902560526530

Çmimi:
€18,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

IDEA'L - funksionon!

Linja e re e IDEAL UV-LED / LED GELS - krijuar për profesionistët, ata bëjnë përshtypje me cilësi. Ata janë një kombinim IDEAL i njohurive tona dhe nevojave tuaja!

IDEAL UV-LED / LED GEL është një xhel ndërtues për stilizimin e thonjve. Baza e xhelit bazohet në 100% në oligomerë falë kësaj produkti është jashtëzakonisht i trashë, formohet tepër i lehtë dhe ruan formën e tij, e gjithë kjo e bën atë të përsosur për stilistët dhe fillestarët profesionistë. Xheli është jashtëzakonisht e vështirë - zvogëlon streset mekanike, gjë që e bën produktin rezistent ndaj dëmtimit dhe gërryerjes, si pasojë, xheli e bën manikyrën të zgjasë për një kohë të gjatë dhe të duket shkëlqyese deri në stilizimin e ardhshëm. Për më tepër.

Falë teknologjisë unike të kontrollit, reagimi i polimerizimit u përhap me kalimin e kohës i cili lejonte uljen e emetimit të nxehtësisë. Për shkak të kësaj, ndjesia e djegies nën llambë është zvogëluar në minimum me temperaturën e dhomës në 20 - 25˚C.

Tiparet:

 • Emetimi i nxehtësisë përhapet me kalimin e kohës - Teknologjia e shërimit të kontrollit
 • tejet i trashë
 • ka fortësi të lartë
 • ka ngjitje të jashtëzakonshme
 • nuk bëhet e verdhë - për shkak të faktorëve të përdorur UV
 • rezistent ndaj dëmtimeve mekanike
 • jo-nivelizues

Mënyra e përdorimit: Përhapni xhel mbi pllakën e thonjve dhe kuroni nën 36W UV-LED ose llambë LED për 60 s. Në rast të zgjatjes së thonjve, aplikoni shtresë të hollë të shtresës bazë, kurë nën llambë, tjetër aplikoni shtresën e ndërtesës dhe përsëri shërojeni nën llambë.

KUJDES: Testuar në 23⁰C. Përgatitja mund të irritojë sytë dhe lëkurën. Në rast kontakti me sytë ose lëkurën - pije menjëherë me shumë ujë dhe kërkoni kujdes mjekësor. Mbajeni larg fëmijëve. Produkti është i përshtatshëm vetëm për përdorim profesional.

Përmasat Kartoni IDEA'L
69 x 69 x 69 mm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë