SILCARE HAND CREAM PROTECTIVE SHEA BUTTER 100ml | KREM PËR MBROJTEN E DUARVE

UNI CosmeticsKodi:5902560547931

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Zbuloni fuqinë ushqyese të vajrave me kremin mbrojtës të duarve Silcare Shea Butter.

Krem mbrojtës për duar me gjalpë Shea që mbron lëkurën nga kushtet e pafavorshme të motit. Vitaminat A, E, F të përfshira në produkt ndihmojnë në hidratimin dhe rigjenerimin e duarve, ndërsa përmbajtja e D-panthenol qetëson irritimet. Rekomandohet për lëkurë të irrituar dhe të dobët.

Gjalpi Shea, i njohur edhe si gjalpi karité, mbështet rikuperimin e shtresës mbrojtëse të epidermës, mbron nga efektet e dëmshme të radikaleve të lira dhe ndihmon në ruajtjen e nivelit të duhur të lagështisë së lëkurës. Për më tepër, ka veti të forta vajosëse dhe ushqyese, ndërsa kompleksi i vitaminave dhe fitosterolet që përmbahen në të kanë veprim qetësues dhe forcues.

Përdorimi: Masazhoni kremin e duarve Silcare Protective Shea Butter në duar të pastra dhe të thata, derisa të përthithet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë