SILCARE GEL BASE ON MYSTIC AURORA VIOLET SPARKLE 04 5G | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:MA-4.341.PL

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Base One Mystic Aurora është zgjedhja e përsosur për ata që nuk pranojnë manikyre të bezdisshme.

Mënyra e përdorimit: Limoni pllakën e thonjve me anë të një lime, pastaj pastroni thonjtë nga pluhuri dhe nga vaji. Rezultate të mira mund të arriten duke aplikuar ngjyra të errëta të gellëve me ngjyrë si: e zezë, e kaltër e errët, e kuqe e errët, etj. Thani thonjtë në UV llambë 36w për 2-3 minuta. Aplikoni një shtresë të hollë të Mystic Aurora dhe thajeni në llambë. Pastrojeni me Cleaner. Për më shumë shkëlqim, aplikoni një gell shkëlqyes. 

Falë pigmentimit të veçantë ju do të arrini një efekt fenomenal të shkëlqimit metalik. Base One Mystic Aurora është gell sipërfaqësor. Çfarë e dallon atë është efekti i theksimit të thoit - tekstura bëhet e lëmuar porsi një sipërfaqe e ujit, duke krijuar një lentë nën të cilën grimcat metalike shkëlqejnë nën ndikimin e dritës. Në kohen e imponimit në ngjyrë më të errët, bashkëvepron duke krijuar një hapsirë transparente origjinale në mes hijes së re metalike dhe sipërfaqes që shkëlqen.

Nëse ju pëlqejnë sfidat dhe një çik fantazi, Mystic Aurora do i plotësojë ato nevoja në mënyrë të përsosur. Gelli ju sjell mundësi të shumta, nga tekstura e zbukuruar në ndryshim të intenzitetit dhe gjallëri.

Aurora Mystic është një gell me dendësi të mesme. Thahet në UV llambë 36w për 2-3 minuta. Duhet të pastrohet me Cleaner. Ju mund të aplikoni ngjyra të ndryshme, por rezultatet më të mira arrihen në ngjyra të errëta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë