SILCARE FLEXY HYBRID GEL PINK PURPLE 4.5g | LLAK GELL

Uni CosmeticsKodi:5902560525465

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Flexy Cat Eye – shkëlqim i mprehtë dhe madhështor, thjesht një sy i maces hipnotizues!

Bazë me ngjyrë të zezë, qindra grimca të bukura, tranzicione shumë ngjyrëshe magjepsëse. Mbulim i bukur me një efekt intenziv. Ne krijuam shikimin e maces dhe e siguruam atë në një shishe Flexy!

Lejoni të ju ndihmojmë të zbuloni macen tuaj të brendshme - e tëra që ju duhet është një Flexy Cat Eye dhe një magnet special. Me përdorimin e tyre, të gjith do mahniten me manikyrin tuaj.

Hibridi ka një shkëlqim të mirë, ngjitje të mirë, fleksibil dhe pastrohet me aceton për 3 minuta.

Karakteristikat: 

  • Fleksibil (falë oligomerëve të selektuar me kujdes)
  • Me pigment intenziv ( një dozë solide e ngjyrave energjetike)
  • Ngjitje e përsosur (
  • lidhet me shtresën bazë përmes lidhjeve hydrogen)
  • Ideal për llamba LED and UV-LED
 • Tharje e lehtë (falë fotoiniciatorëve efektiv)

Mënyra e përdorimit: 

Tundni shishen mirë para përdorimit. Pas aplikimit dhe tharjes së shtresës së gell llakut të zgjedhur nga ju (këshillojmë një ngjyrë të zezë), aplikoni një shtresë nga Flexy Cat Eye dhe mbani magnetin 2-3 mm mbi thua për 3 sekonda dhe pastaj thajeni menjëher atë në llambë për 30 sekonda në mënyrë që të siguroni një efekt të përsosur të syrit të maces.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë