SILCARE FLEXY HYBRID GEL 94 4.5G | LLAK GELL

Uni CosmeticsKodi:5902560525380

Çmimi:
€4,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ngjyra ashtu si ju! Ato janë të krijuara veçanërisht për të zbukuruar pamjen tuaj dhe për të përmisuar disponimin tuaj.

Në linjën e Flexy Hybrid Gel ju do të gjeni një mori të ngjyrave: duke filluar nga ato nude dhe pastel të lehta, neon të gjalla, në ato me shkëlqim dhe të jashtëzakonshmet "cat eye". Edhe pse të gjitha koleksionet dallojnë nga njëra tjetra, ato prap se prap ngjajnë në qëndrueshmërinë e tyre unike, pigment intenziv si dhe dendësi të trashë që ofrojnë një punë të rehatshme. Falë kapacitetit 4.5g ju mund të shtoni setin e hibridëve pa u frikësuar se nuk do i përdorni deri në fund.

Ngjyrosni botën tuaj me ngjyrat Flexy!

Karakteristikat: 

 • Elastike (falë oligomerëve të selektuar me kujdes)
 • Pigment intenziv (një dozë solide e ngjyrave energjetike)
 • Ngjitje të përsosur (lidhet me shtresën bazë përmes lidhjeve hydrogen)
 • Ideal për llamba LED and UV-LED
 • Tharje e lehtë (falë fotoiniciatorëve efektiv)

Përdorimi: tundni shishen disa herë para përdorimit. Pas aplikimit dhe tharjes së shtresës bazës, aplikoni 1-2 shtresa të gellit dhe thajeni nën llambë UV-LED ose LED për 30 sekonda. Mos e pastroni me Cleaner. Përfundojeni procesin me 1 shtresë top coat.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë