SILCARE CUTICLE OIL GRAPEFRUIT OLIVE 11.5ML | VAJ PËR KUTIKULA

Uni CosmeticsKodi:LK1230GRAPEFRUTI

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Silcare vajrat e kutikulës dhe thonjve janë zgjidhje e mrekullueshme për njerëzit të cilët ëndërrojnë të kenë thonj të shëndoshë, të fortë dhe me shkëlqim. Ndihmon në përkujdesjen e thonjve duke i rigjeneruar thonjt e dëmtuar.

Fuqia e përbërësve natyral që gjenden në vajin e bajameve qëndron kryesisht për shkak të një vargu të përbërësve ushqyes: proteinave, mineraleve, vitaminave A, E, D, dhe B që i japin vajit efektin e saj të lagështisë dhe se tretet mirë. Vaji i pjeshkës përforcon dhe forcon bazën e thoit, duke e pamundësuar ndarjen apo brishtësinë e tyre.

Vaji përpos vetive ushqyese dhe rigjeneruese, ka poashtu aromë të jashtëzakonshme.

Edhe një sasi e vogël do t’ju shpërblej shqisat e juaja me aromë të ndërlikuar.

Paketimi përfshinë një tubth për një aplikim të lehtë, të përshtatshëm dhe të kënaqshëm. Është e dizajnuar për përdorim të secilën ditë.

Mënyra e përdorimit: Aplikoni vajin në çdo kutikulë, dhe masazhojeni në thonj dhe kutikula. Përdoreni çdo ditë në mbrëmje dhe pas manikyrit dhe pedikyrit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë