SILCARE THE GARDEN OF COLOUR CUTICLE OIL RUBIN ORANGE 11.5ml | VAJ PËR KUTIKULA

Uni CosmeticsKodi:LK1230

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vajrat Garden of Color Roll-On Cuticle Oils nuk janë vetëm artikuj me një gamë të gjerë produktesh profesionale, por gjithashtu janë të destinuara për të gjithë ata që vlerësojnë cilësinë e lartë. Për shkak të aromave të ndryshme, kushdo që kërkon ndjesi të veçanta aromash do t'i shpërblejë shqisat e tyre në një mënyrë unike. Vetëm një sasi e vogël vaji nevojitet për të mbushur kutikulat dhe thonjët plotë veti ushqyese.

Janë të pasura me vaj bajameje dhe pjeshke dhe kujdesen për duart tuaja!

Fuqia e përbërësve natyralë që përmban vaji i bajames është kryesisht një sërë lëndësh ushqyese: proteina, kripëra minerale, vitamina A, E, D dhe grupi B, dhe si pasojë ky vaj për kutikula ka veti zbutëse dhe përthithet lehtësisht. Vaji i pjeshkës do të forcojë dhe do t'i bëjë thonjët më të fortë, duke parandaluar thonjtë e brishtë dhe të çarë.

Falë vajrave "The Garden of Color Roll-On Nail Oils" duart tuaja do të jenë gjithmonë të bukura!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë