SILCARE COLOR IT HYBRID SOAK OFF REMOVER BLACK GRAPE 570ML | HEQËS I LLAK GELLIT

Uni CosmeticsKodi:5902232128505

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Soak off Hybrid Gel Remover me vajra në mënyrë madhështore e largon gellin hibrid duke e tretur atë në mënyrë që të larget lehtë nga thoi. Lëngu përmban vajra speficike natyrale të zgjedhura të cilat ndihmojnë në rigjenerimin, përforcimin, ushqyerjen dhe me lagështi e thonjve dhe kutikulave.

Përtërinë – Përforcon – Mbronë

Lëngu për largimin e gellit hibrid përmban 3 vajra natyrale: vaj të avokados, të farës së rrushit si dhe të ullirit të gjelbër. E largon gellin hibrid dhe në të njejtën kohë përkujdeset për thonjt dhe kutikulat. Lëngu mbron thoit kundër tharrjes së tepërt dhe humbjes së ujit, duke sjellur nivel të përshtatshëm të lagështisë, si rezultat i vajrave të avokados dhe ullirit. Përkrah ushqyerjen e thoit dhe kutikulës dhe sjellë shkëlqim të butë pas largimit të gellit hibrid, prap, krejt kjo si rezultat i vajit të avokados dhe ullirit. Këta përbërës përmbajnë EFA që dominohen nga acidi oleic, beta-karotenë, vitaminat: A, B6, D dhe E, lecitin, minerale, potassium, calcium dhe fotosterol. Vajrat, sidomos ato nga ulliri, veprojnë si anti-inflamator, me efekte relaksuese dhe çlodhëse, duke e penetruar lëkurën lehtësisht.

Produkti rekomandohet për njerëz të cilët, pas largimit të gellit hibrid, e bëjnë manikyrën e re. I jep lëkurës aromë të butë dhe me shije të pemëve.

Veçoritë: 

  • përmban 3 lloje natyrale të vajrave nga: avokado, fara e rrushit dhe ulliri i gjelbër

  • i u rekomandohet njerëzve të cilët, pas largimit të gellit hibrid e bëjnë manikyrën

  • i jep lëkurës aromë të rrushit të zi në lëkurë.

  • mbron thoin kundër tharrjes së tepërt

  • e ushqen thoin duke e bërë atë të butë dhe me shkëlqim

  • e bën kutikulën me lagështi


  • vepron si kundër-inflamator, zbutës dhe relaksues

Mënyra e përdorimit: bëjeni jastëkun e pambukut të njomë apo mbështjellësin e shtresën metalike të aluminit me lëng dhe vendoseni mbi thonj ku është përdorur gelli hibrid dhe prisni 7 deri 10 minuta. Më pas, largoni mbetjet e gellit hibrid me përdorimin e shkopit kozmetik të drurit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë