SILCARE BLACK ALUMNIUM BAG WITH WHEELS | ÇANTË E ZEZË ALUMINI ME RROTA

Uni CosmeticsKodi:KOD0000033646

Çmimi:
€199,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Elegancë, rahati dhe stil

Çantë e përshtatshme udhëtimi për mbajtjen dhe transportimin e gjësendeve kozmetike dhe veglave. Për shkak të prodhimit solid, mbronë gjësendet nga dëmtimi. Është poashtu zgjidhje e mirë për njerëzit, të cilët e pëlqejnë rregullin.

Çantat e udhëtimit të Silcare kanë hijeshi tradicionale bazuar në dizajn minimalist dhe të thjesht. Pamja profesionale dhe elegante ndërlidh stilin me funksionalitetin. Është e prodhuar me cilësi të lartë nga materiali që është imitim i lëkurës së krokodilit.

Përbërhet nga tre pjesë:


  1. pjesa e sipërme hapet nga të dy anët dhe përmbanë dy rafte, 12 vende për gjësende dhe 1 raft të madh.

  1. pjesa e mesme përmbanë 1 raft të madh (p.sh. për mbajtjen e llambës)

 1. pjesa e poshtme përmbanë 4 vende që mund të largohen (2 dimensione)
Dimensionet:

  • 380 x 760 x 260 mm

  • rafti i lartë: 380 x 200 mm, thellësia 260 mm

  • rafti i mesëm: 380 x 150 mm, thellësia 260 mm

 • rafti i poshtëm: 380 x 400 mm, thellësia 260 mm
Veçoritë:

  • e pajisur më këmbë praktike dhe stabile

  • me mundësi mbylljeje solide, të dyfisht

  • mbyllje me rreze dore

  • e pajisur me dorëz rregulluese të rehatshme

  • e mveshur brenda me kamosh, e cila mbron kundër gërrvishtjeve dhe e bën të duket më të hijshme

  • montim alumini, që përforcon kutinë

  • e prodhuar nga materiali cilësor i lëkurës imitim të krokodilit.

 • secila pjesë mund të ndahet.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë