SILCARE BODY & MASSAGE OIL (LEMON) 100ml | VAJ PËR TRUP & MASAZH (LIMON)

Uni CosmeticsKodi:5902560547887

Çmimi:
€2,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vaji për pas depilimit heq mbetjet dhe parandalon tharjen e dyllit nga lëkura. Vaji përhapet mirë në lëkurë, përthithet gradualisht duke mos lënë asnjë ndjesi yndyre. Përbërsit me zbutës të veçantë i ofrojnë lëkurës një ndjenjë të këndshme, të butë, të lëmuar dhe elastike. Jashtëzakonisht delikate me fuqinë e vajrave natyralë, të pasura me minerale dhe vitamina A, B, C, D, E dhe F. Promovon lëkurë të shëndetshme dhe rrezatuese.

Veçoritë:

 • përhapet mirë në lëkurë
 • përthithet gradualisht pa lënë ndjesi yndyre
 • me spërkatje

Mënyra e përdorimit: Pas depilimit, shpërndani një sasi të vogël vaji, duke e masazhuar butësisht.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë