SILCARE 1 STEP CLEANER NAIL PLATE DEGREASING LIQUID 1000ml | PASTRUES PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560535594

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Solucion kozmetik profesional për degrezimin ekstrem të pllakës natyrale të thonjve para se të aplikoni xhelin UV apo akrilin.

Pas aplikimit pastruesi largon në mënyrë efektive të gjitha yndyrat nga sipërfaqja e thonjëve, duke shtuar ngjitjen e xhelit ose masës akrilike.

Aplikoni një pjesë të vogël të lëngshme në një copë e pambuku.

Fshini thonjët, veçanërisht përgjatë labrumit të epidermës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë