SILCARE UV GEL COLOR RED 05 MAMBO APPLE 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:RG-05.38.SB

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Gjithmonë në trend! Gellët Base One Red janë një paletë e ngjyrave më moderne dhe të përjetshme.

E kuqja është një klasike e cila nuk bezdiset asnjëher, sidomos për femrat e guximshme të cilat din se çfarë duan.

Gellët nga numri 01-11 janë gjysme-transparent, ndërsa ato nga numri 12-20 janë me mbulueshmëri të plotë.

Karakteristikat:  

  • Vetë nivelizues
  • 1 fazorë
  • Dendësi të mesme
  • Masë të mirë ngjitëse
 • Shumë efikas

Mënyra e përdorimit: thani në UV llambë 36w për 2 minuta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë