SILCARE UV GEL COLOR PEARL 12 FRESH AZURE 5g | GELL ME NGJYRË

Uni CosmeticsKodi:PR-12.17CXV

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Base One Pearl është vetë thellësia e ngjyrës me një shkëlqim të shtuar të xhevahirëve.

Gellët Base One Pearl përfshijnë një linjë të tërë të shkëlqimit, për këtë arsye ju nuk duhet të hamendeni se cilën nga ngjyrat duhet të zgjedhni. Me një masë të mirë ngjitëse ato mund të kombinohen me gelle të tjera pa asnjë problem, si dhe dendësia e trashë ofron punë të rehatshme.

Gellët Base One janë krijuar në bazë të recetës moderne e cila prodhon zinxhir të qëndrueshëm të polimerit. Aranzhimi i duhur i grimcave e bën masën e gellit të qëndrueshme dhe fleksibile dhe posedon një masë ngjitëse të mirë si në thonj natural poashtu edhe në tipsa.

Karakteristikat: 

  • Mbulim të përsosur
  • Densitet të mesëm
  • Shkëlqim
 • 1 fazor

Mënyra e përdorimit: shpërndani gellin në thonj, thajeni në UV llambë 36w për 2 minuta.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë